چهارشنبه 09 خرداد 1403
×

علیپور: یک روز با افتخار به پرسپولیس برمی‌گردم

خبرورزشی: به تازگی شایعه ای در فضای مجازی و حتی برخی رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه قرار است علی علیپور در نیم فصل به پرسپولیس بازگردد. این درحالی است که این مهاجم مطرح روی مصدومیت خودش تمرکز کرده است. مصاحبه نیمروزی علی علیپور را در ادامه می خوانید:

ابتدا از وضعیت مصدومیت خودت بگو؛ چه زمانی قرار است پا به توپ شوی؟

حدود دو هفته  دیگر می توانم در تمرینات گروهی شرکت کرده و پا به توپ شوم. البته نظر نهایی را باید پزشک متخصص بدهد.

درحال حاضر مشغول نرم دویی هستی؟

سرمربی تیم هم عوض شده است. درست شنیدیم؟

بله، آقای ویتور که پرتغالی است سرمربی تیم ما شده است و امیدوارم بتوانم در بازگشت نظر او را جلب کنم.

شرایط تیم ژیل ویسنته چه طور است؟

تمرینات پیش فصل خوبی را بچه ها پشت سرگذاشته اند و انشالله بتوانیم لیگ برتر پرتغال را با قدرت آغاز کنیم.

خودت چند هفته دیگر می توانی بازی کنی؟

بنابرگفته پزشکان هفته ۷ یا ۸ می توانم برای تیم خودم به زمین رفته و بازی کنم.

خیلی دلت برای بازی کردن تنگ شده است. این طور نیست؟

واقعا برای هر فوتبالیستی سخت است که به توپ ضربه نزند یا بازی نکند. البته مصدومیت در فوتبال و ورزش حرفه ای امری طبیعی است و باید با آن کنار آمد.

اینجا شایعه ای منتشر شد مبنی بر اینکه قرار است تو در نیم فصل به پرسپولیس برگردی؟

من الان این حرف را از زبان شما می شنوم!

علیپور: یک روز با افتخار به پرسپولیس برمی‌گردم

ولی گفته می شود در نقل و انتقالات زمستانی قرار است باشگاه پرسپولیس تو را با قیمتی مناسب تر از باشگاه پرتغالی بخرد؟

نیم فصل نه اما من یک روزی با افتخار به پرسپولیس برخواهم گشت. البته درحال حاضر تمام تمرکز من روی تمرینات و مصدومیت خودم است. به عنوان یک بازیکن حرفه ای به باشگاه ژیل ویسنته تعهد دارم و به این تعهد و قراردادم پایبند هستم. ضمن آن که باز تکرار می کنم به تیم پرسپولیس و هوادارانش مدیون هستم و هرگز لطف و محبت این عزیزان را فراموش نخواهم کرد.

از وضعیت پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی خبر داری؟

بله، شنیدم شهاب زاهدی، محمدحسین کنعانی زادگان و مسعود ریگی را خریده اند. امیدوارم پرسپولیس با خریدهای جدیدش در فصل جدید موفق باشد و بتواند دل هوادارانش را شاد کند.

پیش بینی خودت چیست؟ آیا پرسپولیس می تواند در لیگ بیست و سوم قهرمانی های فصل گذشته را تکرار کند؟

این آرزوی قلبی من و همه پرسپولیسی هاست اما تکرار قهرمانی سخت تر از کسب قهرمانی است. کار سختی پیش روی پرسپولیس است ولی امیدوارم  یحیی گل محمدی و شاگردانش موفق ظاهر شوند.

رقیبان اصلی پرسپولیس در فصل جدید چه تیم هایی هستند؟

من فکر می کنم سپاهان اصفهان باز هم رقیب اصلی پرسپولیس خواهد بود. از طرفی تراکتور هم در نقل و انتقالات خیلی خوب عمل کرده و با خریدهایی که داشت تقویت شده است.

و استقلال؟

من خیلی نمی توانم در مورد این تیم نظری بدهم اما به نظر می رسد استقلال چند مهره کلیدی از دست داده ولی هنوز نتوانسته جای خالی محمد محبی و مهدی قایدی را پُر کند. شاید این خلا در طول لیگ جواد نکونام را اذیت کند. البته استقلال همیشه رقیبی قدرتمند برای پرسپولیس بوده و یکی از مدعیان قهرمانی است اما فکر می کنم فصل سختی پیش رو داشته باشند.

صحبت پایانی؟

ممنون از شما که تماس گرفتید اما لطفا از قول من بنویسید بازی کردن در پرسپولیس برای هر فوتبالیستی باعث افتخار است. من فراموش نمی کنم در ۱۹ سالگی پیراهن پرسپولیس را پوشیدم و به کمک این تیم و هوادارانش به اروپا رسیدم. بنابراین همیشه خودم را مدیون پرسپولیس می دانم و دوست دارم بار دیگر پیراهن قرمز رنگ آن را بپوشم اما نکته مهم این است که در حال حاضر تحت قرارداد تیم باشگاهی خودم در پرتغال هستم. می خواهم در اینجا به اهداف بزرگ خودم برسم و امیدوارم این اتفاق بیفتد.