چهارشنبه 09 خرداد 1403
×

واکنش باشگاه پرسپولیس به ادعای جنجالی الکس در کانادا

خبرگزاری مهر: حسین شهریاری در مورد نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس گفت: بر اساس نظر سرمربی در این زمینه هر اقدامی را انجام می‌دهیم، البته اگر نیازی داشته باشد و شرایط مالی اجازه دهد اما لیست گل محمدی را ندیدم و خبری هم از آن ندارم.

وی ادامه داد: من عضو غیرموظف هیات مدیره هستم و آنجا حضور ندارم بنابراین اگر لیستی داده شده باشد من آن را ندیده ام.

شهریاری همچنین در واکنش به اینکه فردی به نام الکس ادعا کرده می‌خواهد باشگاه پرسپولیس را بخرد و قرار است با درویش جلسه داشته باشد، بیان کرد: ما پول را بر اساس ضوابط قبول می‌کنیم. ابتدا پول باید به حساب پرسپولیس بیاید و بعد خرج شود. اینکه خارج از ضوابط پول بدهد قبول نمی‌کنیم.

وی در این زمبنه ادامه داد: آقای الکس پارسال هم نامه‌ای داده بود و من رونوشت نامه را دیدم. گفتند می‌خواهم پرسپولیس را بخرم اما اتفاقی نیفتاد. الان هم خبر ندارم با درویش مذاکره کرده است. اگر بحثی باشد و به تأیید هیئت مدیره نیاز باشد. آن موقع مطلع می‌شوم.

وی ادامه داد: ٦-٥ سال پیش کمک‌هایی در حدود یکی دو میلیارد به پرسپولیس و استقلال کمک شده بود اما از زمانی که من آمدم اصلا رخ نداده است.

شهریاری تصریح کرد: فلسفه وجود این صندوق صرفا حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان است بنابراین برنامه‌ای برای کمک به پرسپولیس و استقلال نداریم.