سه‌شنبه 02 مرداد 1403
×

پدیده عراقی به بارسلونا پیوست

ورزش سه: بارسلونا و فرایبورگ برای انتقال نوآ درویش، پدیده ۱۷ ساله آلمانی، به توافق رسیدند و درویش با انتقالی به ارزش ۲.۵ میلیون یورو که با بندهای متغیر به پنج میلیون یورو نیز خواهد رسید، به تیم کاتالان پیوست.

پدیده عراقی به بارسلونا پیوست

قرارداد او تا سال 2026 اعتبار دارد و در ابتدا برای تیم دوم بارسلونا به میدان خواهد رفت. بند فسخ یک میلیارد یورویی نیز در قرارداد او گنجانده شده است. او ساعاتی پیش در کلینیک باشگاه بارسلونا تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشت و در حضور خوان سولر و متئو آلمانی، مدیران بلندپایه بارسا، قراردادش را امضا کرد.

پدیده عراقی به بارسلونا پیوست

او با تکنیک خارق‌العاده‌اش در فوتبال آلمان مورد توجه قرار گرفته و به خصوص عملکرد او در تیم ملی زیر 17 سال آلمان شگفت‌انگیز بود. درویش که به عنوان هافبک تهاجمی بازی می‌کند برای تیم ملی زیر 17 سال کشورش 23 بازی انجام داده، 9 گل به ثمر رسانده و 5 پاس گل داده است. این پدیده شانزده ساله که در تیم 17 سال فرایبورگ بازی می‌کرد علاوه بر پست هافبک تهاجمی توان بازی به عنوان هافبک مرکزی و وینگر راست را دارد.

پدیده عراقی به بارسلونا پیوست

نوآ اصالت عراقی دارد. رسانه‌های آلمانی از قابلیت بازی او در سبک‌های روان فوتبال و به خصوص سبک تیکی تاکا می‌گویند و به نظر می‌رسد او در بارسا می‌تواند شانس زیادی برای تبدیل شدن به یک ستاره بزرگ داشته باشد.