دوشنبه 25 تیر 1403
×

سردار آزمون روی تردمیل ضد جاذبه!

خبرآنلاین: سردار آزمون که بعد از پشت سر گذاشتن تعطیلات چند هفته‌ای خود در ایران به تمرینات بایرلورکوزن بازگشت، با یک بدشانسی بزرگ مواجه شد؛ ستاره ایرانی که در اولین بازی پیش‌فصل موفق به گلزنی برای تیم ژابی آلونسو شد در تمرینات این تیم با آسیب‌دیدگی مواجه شد.

مصدومیت سردار دقیقاً همان نوع آسیب‌دیدگی بود که پیش از آغاز جام جهانی قطر برایش رخ داده بود و حتی حضور او در آن مسابقات را در هاله‌ای ابهام قرار داد، اما هر طور که بود آزمون تیم ملی را در جام جهانی همراهی کرد.

سردار آزمون در حالی این روزها ریکاوری خود را پشت سر می‌گذارد که شایعات زیادی درباره آینده او مطرح شده است، اما او بی توجه به همه آنهاست. تردمیل ضدجاذبه، یک تردمیل استاندارد است که در یک محفظه قابل تورم قرار گرفته است. فرد با پوشیدن شلوارک مخصوص در داخل دستگاه جای می‌گیرد و سپس شلوارک به دستگاه زیپ می‌شود. در مرحله بعد توسط پمپ‌های تعبیه شده محفظه با هوا پر می‌شود.

ستاره ایرانی باشگاه بایرلورکوزن این روزها ریکاوری خود را به بهترین شکل ممکن پشت سر می‌گذارد و حالا تصاویری از این روند را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد سردار بی‌توجه به همه شایعات آماده بازگشت به زمین مسابقه است.

سردار آزمون روی تردمیل ضد جاذبه!