یکشنبه 24 تیر 1403
×

سه امتیاز شیرین سرخ‌ها در سکوت آزادی

ورزش سه: بازی پرسپولیس و آلومینیوم با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید.

 تیم داوری: داوران: امیرسامان سلطانی، فرهاد مروجی، حسن انتظاری، وحید زمانی

ناظر: اسماعیل صفیری

 

 
 سه امتیاز شیرین سرخ‌ها در سکوت آزادی

 آلومینیوم: فخرالدینی دقیقه 8 و نقی زاده 45+4

 شرح گل:

پرسپولیس 1 - آلومینیوم 0 (دقیقه 37- علی نعمتی): پاس دیدنی سروش رفیعی که در موقعیتی مشکوک به آفساید و پشت مدافعان آلومینیوم به علی نعمتی رسید، با ضربه چیپ مدافع چپ قرمزها همراه شد تا گل اول به شکلی زیبا وارد دروازه احمد گوهری شود.

 لحظات حساس: 

دقیقه 3: پرتاب اوت به پشت مدافعان پرسپولیس با فرار مرتضی تبریزی همراه شد که این بازیکن بعد از تعلل ضربه خود را از زاویه بسته زد که علیرضا بیرانوند توپ را گرفت.

دقیقه 21: پاس میلاد سرلک با چرخش زیبای دانیال تبدیل به موقعیت شد که شوت او را گوهری به خوبی گرفت و در ادامه هم ضربه پورعلی‌گنجی با برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.

دقیقه 24: شوت سرکش وحید امیری از بالای دروازه آلومینیوم با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 41: ارسال دانیال اسماعیلی‌فر از سمت راست با ضربه سر وحید امیری همراه شد که این توپ تبدیل به گل نشد و از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 44: در میان غفلت مدافعان پرسپولیس، میلاد فخرالدینی در موقعیت تک به تک قرار گرفت که ضربه این بازیکن از مقابل دروازه بیرانوند به شکلی عجیب از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 50: مهدی لیموچی در گوشه محوطه جریمه و نزدیک خط عرضی صاحب توپ شد که ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 58: پاس وحید امیری در یک ضد حمله، شهاب زاهدی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه این مهاجم با پای چپ از بالای دروازه با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 61: پاس نقی‌زاده در محوطه جریمه به مهدی لیموچی رسید اما شلیک سنگین او را بیرانوند به خوبی برگشت داد.

دقیقه 90: شوت سنگین سعید صادقی از پشت محوطه جریمه با واکنش عالی احمد گوهری همراه شد و در ادامه نیز وحید امیری نتوانست دروازه را باز کند.