چهارشنبه 09 خرداد 1403
×

معرفی پیراهن سوم رئال: چه نوستالژیک!

ورزش سه: با نزدیک‌ شدن به شروع فصل ۲۴-۲۰۲۳ باشگاه رئال مادرید با انتشار ویدیویی در توئیتر از لباس سوم خود رونمایی کرد. این باشگاه پیش از این لباس های خانگی و خارج از خانه خود را معرفی کرده بود و به این ترتیب کلکسیون ۳ لباس جدید این تیم در فصل جدید تکمیل شد.

لباس سوم رئال مادرید یکدست مشکی است و خطوط و فونت های زرد (طلایی) روی آن یادآور خاطرات لباس های نوستالژیک این تیم در سال ۲۰۰۰ است که به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا انجامیده بود.

رئال مادرید در فینال چمپیونزلیگ سال ۲۰۰۰ پیراهنی هایی مشابه این پیراهن به تن داشت؛ جایی که این تیم با گل های فرناندو مورینتس، رائول گونزالس و استیو مک منمن به راحتی از سد والنسیا گذشته و قهرمان UCL شده بود.

معرفی پیراهن سوم رئال: چه نوستالژیک!

سم هندی، معاون طراحی کمپانی آدیداس در مورد این لباس گفت: ما از جایگاه دیرینه رئال مادرید در فوتبال اروپا آگاه هستیم. ما از این موضوع الهام گرفتیم تا طرحی اجرا کنیم که الهام بخش موفقیت ها و بزرگی این باشگاه باشد.

باشگاه رئال مادرید هم در معرفی این پیراهن آن را سبک، کاربردی و طبق آخرین فناوری تعریق دانسته که هم به کار بازیکنان در زمین می آید و هم با آخرین مد دنیا همخوانی دارد.

معرفی پیراهن سوم رئال: چه نوستالژیک!
معرفی پیراهن سوم رئال: چه نوستالژیک!