چهارشنبه 09 خرداد 1403
×

زمان آماده شدن ورزشگاه آزادی اعلام شد

طرفداری: دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم در هفته اول لیگ بیست و سوم در شرایطی برگزار شد که به دلیل آنچه آماده نبودن ورزشگاه آزادی عنوان شد، تماشاگران از حضور در ورزشگاه محروم شدند.

زمان آماده شدن ورزشگاه آزادی اعلام شد

با این حال پرسش در مورد وضعیت این ورزشگاه که محل برگزاری دیدارهای خانگی استقلال و پرسپولیس است، این است که بالاخره چه زمانی تماشاگران می‌توانند با حضور در آزادی دیدار تیم شأن را از نزدیک تماشا کنند.

عسگری سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با بیان این که مسئولان باشگاه پرسپولیس اقدامی برای تنظیم قرارداد و اجاره ورزشگاه انجام نداده اند گفت:

وی با بیان این که در حال حاضر این ورزشگاه ظرفیت پذیرایی از ۵۰ هزار تماشاگر را دارد گفت:

 برای حضور تماشاگران در ورزشگاه باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس باید نامه نگاری کنند تا مراحل اداری کارها انجام شود.

این مقام مسئول که صحبت‌هایش شفافیت لازم را نداشت و بر ابهامات حضور تماشاگران هم افزود در مورد زمان آماده شدن ورزشگاه آزادی گفت:

 برای این که بتوانیم همزمان با برگزاری بازی‌های لیگ، بازسازی ورزشگاه را هم انجام دهیم، فازبندی کرده ایم که مرحله به مرحله کار بازسازی ورزشگاه پیش خواهد رفت.

عسگریان در مورد زمان آماده شدن ورزشگاه آزادی گفت:

 با برنامه ریزی های صورت گرفته فاز اول این ورزشگاه آذرماه سالجاری آماده بهره برداری خواهد شد.

وی که اظهارات متفاوتی در مورد زمان تکمیل ورزشگاه و ورود تماشاگران به ورزشگاه داشت، در پایان به طور مشخص نگفت که تماشاگران از چه زمانی می‌توانند با حضور در آزادی دیدار تیم خود را از نزدیک تماشا کنند.