چهارشنبه 09 خرداد 1403
×

قابلیت جدید توییتر که مورد نیاز کاربران است

دیده‌بان: «لیندا یاکارینو»، مدیرعامل X (توییتر سابق) تأیید کرد که قابلیت تماس ویدیویی به این پلتفرم اضافه خواهد شد. این ویژگی هدف یاکارینو و ایلان ماسک برای تبدیل کردن X به یک «برنامه همه‌چیز» را نشان می‌دهد که ویدیوهای طولانی، پرداخت و اشتراک‌ها بخشی از آن خواهند بود.

یاکارینو در مصاحبه‌ای با CNBC گفت: «به‌زودی می‌تواند بدون نیاز به شماره تلفن خود با تمام افراد این پلتفرم تماس‌های ویدیویی داشته باشید.»

قابلیت جدید توییتر که مورد نیاز کاربران است

مدیرعامل توییتر در حالی این موضوع را تایید کرده است که اخیراً «آندریا کانوی» طراح X نیز با انتشار یک پست مرموز نوشت: «همین الان با کسی در X تماس گرفتم». هرچند او مشخص نکرده که تماس صوتی یا ویدیویی انجام داده است، اما با توجه به گفته‌های یاکارینو به‌نظر می‌رسد که کانوی به مورد دوم اشاره داشته است.

دیگر تغییرات توییتر

قابلیت جدید توییتر که مورد نیاز کاربران است

یاکارینو همچنین به پرداخت‌ها در این شبکه اجتماعی اشاره کرد و گفت: «حرف‌های زیادی در مورد آن وجود دارد. پرداخت بین شما و یک دوست، بین شما و یکی از سازندگان. چیزهای زیادی در ری‌برند تجاری وجود دارد که به‌عنوان رهایی از توییتر، این امکان را به ما می‌دهد که از یک ذهنیت و تفکر میراثی تکامل پیدا کنیم و نحوه اجتماع، سرگرمی و معاملات ما را در یک پلتفرم تغییر خواهد داد.»

یکی از اولین تغییرات این پلتفرم برای تبدیل شدن به چیزی که در ذهن یاکارینو و ماسک است، ویدیوهای طولانی بود. این شرکت در اوایل سال جاری امتیاز جدیدی را برای مشترکین سرویس توییتر بلو ارائه کرد که بتوانند ویدیوهای دوساعته آپلود کنند. اپل اولین پذیرنده این تغییر بود و قسمت اول سریال Silo خود را به‌طور کامل روی این پلتفرم در دسترس قرار داد. توییتر همچنین به‌تازگی پرداخت درآمد تبلیغاتی به تولیدکنندگان واجد شرایط را آغاز کرده است.