چهارشنبه 29 فروردین 1403
×

۱۰ بازیکن پرسپولیس در فهرست تیم ملی

مهر: فدراسیون فوتبال ایران خواستار حضور ۱۰‌ بازیکن پرسپولیس در سفارت بلغارستان برای دریافت روادید شد.

کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران لیست اولیه خود را برای حضور بازیکنان منتخب در فیفا دی شهریورماه در اختیار فدراسیون فوتبال قرار داده است. فدراسیون نیز باشگاه‌های داخلی را در جریان این موضوع قرار داد تا آنها گذرنامه‌های خود را برای صدور روادید بلغارستان تجویل دهند.

۱۰ بازیکن پرسپولیس در فهرست تیم ملی

طبق لیست اولیه امیر قلعه نویی ۱۰ بازیکن زیر پاسپورت‌هایشان را به سفارت بلغارستان تحویل دادند:

البته تمام این بازیکنان قرار نیست راهی کشور بلغارستان شوند و سرمربی تیم ملی ایران فعلا تصمیم به حضور ۷ بازیکن پرسپولیس برای اعزام به کشور حریف گرفته است. در صورتیکه میلاد سرلک راهی بلغارستان شود دیگر نیازی به معرفی به پادگان برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی ندارد.

همچنین قلعه نویی از تیم‌هایی نظیر سپاهان و استقلال به ترتیب ۷ و ۶ بازیکن را در لیست اولیه قرار داده است که تعداد آنها نیز برای سفر به بلغارستان کاهش خواهد یافت.

پیام نیازمند، محمد دانشگر، رامین رضائیان، رضا اسدی، رضا شکاری میلاد زکی پور و شهریار مغانلو به همراه بازیکنانی نظیر سیدحسین حسینی روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، صالح حردانی و… جزو بازیکنانی هستند که پاسپورت‌های خود را تحویل داده اند.

تراکتور نیز بازیکنانی نظیر حسین پورحمیدی، شجاع خلیل زاده و امیرحسین حسین زاده را به طور قطع در اردوی شهریورماه تیم ملی خواهد داشت.