یکشنبه 24 تیر 1403
×

مدافع پرسپولیسی و خاطره جنجالی از استقلال!

همشهری آنلاین: مدافع سابق پرسپولیس و تیم ملی که در لیگ بیست و سوم شاگرد مهدی تارتار شده و پیراهن ملوان را برتن می کند، عصر پنجشنبه بار دیگر مقابل استقلال به میدان می رود. خانزاده با پیراهن تیم های مختلفی از جمله پرسپولیس جلوی استقلال بازی کرده اما آخرین باری که او مقابل آبی پوشان به میدان رفته به لیگ بیست و یکم برمی گردد.

گل گهر بازی برگشت لیگ برتر مقابل استقلال را در لیگ بیست و یکم واگذار کرد تا آبی ها را یک گام به قهرمانی نزدیک تر کند. یکی از اتفاقات حاشیه ای این بازی به درگیری خانزاده با فرهاد و سپس با فرزاد مجیدی برمی گشت که سوژه رسانه ها شد. در جریان بازی خانزاده وقتی تیمش عقب بود، خواست توپ را بردارد و سریعا پرتاب کند که مجیدی لب خط مانع از این امر شد و یک درگیری لفظی پیش آمد.

در پایان این مسابقه و بعد از شکست گل گهر هم مدافع باتجربه این تیم به انتقاد از داوری و فرزاد مجیدی پرداخت. او گفته بود: «من هیچ وقت به بزرگترم بی احترامی نمی کنم. توپ به اوت رفت و من سریعا خواستم توپ را بردارم. اما مربی تیم حریف توپ را برداشت و فرار کرد و دنبال بازی می کرد! یک سری لات های بعد از دعوا که دورشان جمع می شوند و فکر می کنند رستم دستان هستند، آقایان رستم و دستان بیرون هم می توانند این کار را کنند؟»

حالا با گذشت حدود یک سال و نیم از آن مسابقه جنجالی، خانزاده با پیراهن ملوان بار دیگر به ورزشگاه آزادی می رود تا مقابل استقلال قرار بگیرد. مسابقه ای که بدون تردید برای مدافع باتجربه و سابق تیم ملی انگیزه های زیادی را برخواهد انگیخت.