یکشنبه 24 تیر 1403
×

خوشحالم سهمیه بازی‌های آسیایی به من برگشت

خبرگزاری ایسنا: ملی‌پوش بدمینتون‌ زنان ایران گفت: با پیگیری‌ها سهمیه بازی‌های آسیایی به من برگشت و امیدوارم بهترین عملکرد را در هانگژو داشته باشم.

خوشحالم سهمیه بازی‌های آسیایی به من برگشت

یگانه کرمانی پس از قطعی شدن اعزامش به بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد:  این مدت که اعلام شده بود به بازی‌های آسیایی اعزام نمی‌شوم دوران سختی را گذراندم. تکرار یک اتفاق بعد از ۴ سال برایم مثل یک شوک بود. یکبار در جاکارتا این اتفاق برایم افتاده بود و من به عنوان نفر دوم به جاکارتا اعزام نشدم حالا تحمل همان اتفاق در هانگژو برایم سخت بود اما خداراشکر با پیگیری و تلاش زیاد خانواده، حمایت اداره ورزش جوانان اصفهان، هیات بدمینتون اصفهان، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک سهمیه به من برگشت.

دختر بدمینتون ایران افزود: من بعد از شنیدن خبر اعزامم به هانگژو خیلی خیلی خوشحال شدم چون تلاش این ۴ سال خودم و زحمات پدر و مادرم بی ثمر نماند و من می‌توانم حضور در رویداد بزرگی مثل بازی‌های آسیایی را در کارنامه خودم داشته باشم. امیدوارم بتوانم بعد از هانگژو حضور در رویداد بزرگتری مثل المپیک را هم تجربه کنم.

ملی‌پوش بدمینتون افزود: بدمینتون ایران تاکنون در بازی‌های آسیایی مدالی نداشته‌ ولی از نظر من غیر ممکن وجود ندارد. ما با برنامه ریزی بهتر، تمرینات بیشتر و حضور در مسابقات بین المللی بیشتر می‌توانیم به کسب مدال در بازی‌های آسیایی در سال‌های آتی نزدیک شویم.