یکشنبه 24 تیر 1403
×

مربی ایرانی روی دست خمس بلند شد!

ورزش سه: مرحله آماده‌سازی تیم دسته اولی با انجام تمرینات پرتعداد در حال پیگیری است.

 تیم فوتبال تراکتور در حالی خود را آماده حضور در فصل جدید لیگ برتر و تک بازی مرحله نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا مقابل شارجه امارات کرد که پاکو خمس تمرینات پرتعداد و پرفشاری برای بازیکنان خود در نظر گرفته بود و سرخ‌پوشان تبریزی با سخت‌ترین برنامه‌های مربی اسپانیایی وارد بازی‌ها شدند.

ابراهیم اشکش، سرمربی جنجالی فصل گذشته نفت مسجدسلیمان که همراه با این تیم به دسته پایین‌تر سقوط کرد و پس از آن هدایت خیبر خرم‌آباد را برای یک هفته برعهده گرفت و دوباره به جمع نفتی‌ها بازگشت، در شرایطی تیمش را آماده حضور در لیگ یک می‌کند که تمرینات بیشتری نسبت به پاکو خمس برای شاگردانش در نظر گرفته است.

مربی ایرانی روی دست خمس بلند شد!

اردوی نفت مسجدسلیمان در شرایطی امروز در تهران با انجام یک مسابقه تدارکاتی به پایان رسید که ابراهیم اشکش در این اردو روزانه سه الی پنج جلسه تمرینی برای بازیکنان خود در نظر گرفته بود!

نفت مسجدسلیمان عصر امروز در هشتمین و آخرین مسابقه تدارکاتی خود در اردوی تهران به مصاف تیم دسته اولی نفت و گاز گچساران رفت که توانست با تک گل رضا جباری از روی نقطه پنالتی به پیروزی دست پیدا کند.

شاگردان اشکش در هشت مسابقه تدارکاتی پیش فصل خود تاکنون ۶ پیروزی و دو مساوی داشتند و در این مدت ۱۹ گل به ثمر رساندند و دو گل دریافت کردند تا در کنار ۵ جلسه تمرینی در روز، با این دیدارهای تدارکاتی در شرایط بازی قرار بگیرند.