چهارشنبه 29 فروردین 1403
×

علی دایی: مردم صبر زیادی ندارند

خبرورزشی: چند سال قبل و در مرداد ماه سال ۱۳۹۳ علی دایی سرمربی وقت پرسپولیس تیمش در هفته چهارم مقابل ملوان بازنده شد او بعد از این بازی اظهار داشت: ما بازی را بد شروع کردیم و در همان لحظات اول بر اثر اشتباه خودمان، ملوان به گل رسید. بعد از آن فشار آوردیم و گل مساوی را زدیم ولی دوباره بر اثر اشتباه خودمان باز هم گل خوردیم. در نیمه دوم ما بهتر بودیم و موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم، به همین علت می‌گویم مستحق باخت نبودیم. بازی باید حداقل مساوی می‌شد.

وی افزود: این هم از جذابیت های فوتبال است متاسفانه بچه‌های من بازی را آسان گرفته بودند. ما در نیمه دوم به خودمان آمدیم و هر کار کردیم به گل برسیم که نشد. به هرحال به مردم انزلی تبریک می‌گویم اما امیدوارم در بازی‌های بعدی شاهد چنین مسئله‌ای نباشیم.

دایی در ادامه خاطرنشان کرد: من فقط در مورد تیم خودم حرف می زنم. ما باید نقاط ضعفمان را مرمت کنیم. هواداران صبر زیادی ندارند که بخواهیم اینطور امتیاز از دست بدهیم. بچه‌ها نتوانستند تاکتیک‌های من را در زمین اجرا کنند. تیم بزرگی مثل پرسپولیس حواشی دارد. مساوی کنیم یا ببازیم به شدت مورد انتقاد قرار می‌گیریم.

مصاحبه علی دایی در تاریخ ۳۰ مرداد سال ۱۳۹۳ را در خبرورزشی مشاهده می‌کنید.