سه‌شنبه 15 اسفند 1402
×

دفاع کلوپ از بازیکن محبوبش

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، از ترنت الکساندر آرنولد که در بازی این هفته مرتکب چند اشتباه شد دفاع کرد و گفت مصدومیت او را چندان جدی و نگران‌کننده نمی‌بیند.

دفاع کلوپ از بازیکن محبوبش

اشتباه بزرگ ترنت الکساندر آرنولد باعث شد لیورپول در دومین بازی فصل جدید لیگ برتر خیلی زود دروازه‌اش را مقابل بورنموث باز شده ببیند.

در دقیقه ۳ مسابقه دو تیم که در هفته دوم لیگ برتر در آنفیلد برگزار می‌شد ویرژیل فن‌دایک که در قلب خط دفاعی لیورپول ایستاده توپ را به آرنولد که جلوتر از او ایستاده بود پاس داد. بازیکنان بورنموث در غیاب پوشش لازم در خط دفاعی حریف بلافاصله توپ‌ربایی کرده و سولانه سعی داشت از بین دو مدافع لیورپول عبور کند که توپش دفع شد. اما سمنیو بلافاصله به توپ رسید تا با یک شوت توپ را از خط دروازه آلیسون عبور دهد.

ترنت الکساندر آرنولد به دلیل این اشتباه با انتقادهای زیادی مواجه شده است اما یورگن کلوپ امروز در مصاحبه‌ای با روزنامه لیورپول اکو از ستاره تیمش دفاع کرد و درباره میزان مصدومیت او در آن مسابقه هم توضیح داد.

دفاع کلوپ از بازیکن محبوبش

کلوپ در این مصاحبه گفت: "امیدوارم ترنت سالم باشد. او به من گفت که ضربه خیلی شدیدی به پایش خورده ولی می‌دانیم که پای ترنت پیچ نخورده. خوشبختانه فقط یک ضربه بوده و بعید می‌دانم مسئله جدی‌ای باشد. من در جریان بازی تصمیم گرفتم تعویضش کنم ولی امیدوارم او را خیلی زود در ترکیب ببینم".

سرمربی لیورپول با اشاره به انتقادها از الکساندر آرنولد گفت:ذ"ترنت بعد از ویرژیل کاپیتان دوم ما است. داریم درباره یکی از بهترین‌های لیورپول صحبت می‌کنیم. او هیچ مشکلی ندارد و ما از ترنت راضی هستیم."