شنبه 01 اردیبهشت 1403
×

فریبا: نکونام فردا دنبال مساوی نیست

خبرگزاری تسنیم: بهتاش فریبا در مورد آخرین وضعیت باشگاه استقلال برای بازی با سپاهان در هفته سوم لیگ برتر گفت: این یک بازی سخت برای استقلال و در واقع یک جنگ نابرابر است. سپاهان تیمی است که تا دندان مسلح است، ولی استقلال پیش‌فصل خوبی نداشت، نتوانست به خوبی بازیکن بگیرد و اردوی خارج از کشور هم برای این تیم فراهم نشد. با این حال استقلال از دو بازی ابتدایی شش امتیاز گرفته است و همیشه در لیگ برتر و آسیا شخصیت قهرمانی دارد. این یک بازی سخت برای استقلال خواهد بود، ولی امیدوارم که تیمِ نکونام در اصفهان نتیجه خوبی بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که «با این اوصاف آیا تساوی هم نتیجه خوبی برای استقلال خواهد بود؟»، تأکید کرد: به زمین مسابقه رفتن برای کسب نتیجه مساوی تفکر درستی نیست و مطمئناً جواد نکونام هم مقابل سپاهان دنبال مساوی نیست و قطعاً به برد فکر می‌کند. بدون شک اعضای کادر فنی استقلال سپاهان را آنالیز کرده‌اند و فکر می‌کنم کُندی خط دفاعی سپاهان می‌تواند به استقلال کمک کند.

فریبا در واکنش به اختلاف جواد نکونام و علی خطیر و تجمع امروز هواداران استقلال مقابل ساختمان این باشگاه اظهار داشت: استقلال بازی حساسی در پیش دارد و ترجیح می‌دهم در این مورد بعد از بازی صحبت کنم.

بازیکن پیشین استقلال درباره اینکه آیا استقلال مدعی جدی قهرمانی در این فصل خواهد بود، یادآور شد: قطعاً استقلال در این فصل جزو مدعیان قهرمانی است. هر چند استقلال بر خلاف برخی تیم‌ها مشکل زیاد دارد، ولی امیدوارم با اضافه شدن چند بازیکن، شرایط این تیم هم بهتر شود. آقای خطیر هم قول داده بود دو بازیکن خارجی جذب کند که امیدوارم به قول خودش عمل کند.