چهارشنبه 29 فروردین 1403
×

خنده پرس از رقم PSG برای فروش ام باپه

خبرگزاری ایسنا: رقم بسیار بالایی که پاری سن ژرمن برای فروش ام باپه به رئال مادرید پیشنهاد داده باعث خنده و تمسخر رئیس این باشگاه شده است.

کیلیان ام باپه همچنان موضوع بزرگ باشگاه پاری سن ژرمن است.

این بازیکن به یک دردسر و بحران بزرگ برای پاری سن ژرمن تبدیل شده است. ام باپه یک فصل دیگر با تیم پاریسی قرارداد دارد. باشگاه از او  خواسته است که یا قراردادش را تمدید کند و یا اینکه تیم را در تابستان کنونی ترک کند.

ام باپه هنوز به چنین درخواستی پاسخ مثبت نداده است و می خواهد تا پایان قراردادش در تیم بماند تا بعد از آن به صورت مجانی تیم پاریسی را ترک کند.

دیلی میل نوشت: پرس از این رقم پیشنهادی باشگاه پاری سن ژرمن به خنده آمده است و آن را تمسخر آمیز می داند چرا که چنین رقمی برای بازیکنی که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده بسیار بالا است. باشگاه رئال مادرید قصد دارد که برای جذب ام باپه رقم ۱۳۰ میلیون یورو را پیشنهاد دهد.

ام باپه سرانجام به ترکیب پاری سن ژرمن برگشت و در دیدار اخیر تیم هم به میدان رفت و موفق شد که از روی نقطه پنالتی گلزنی کند.

بسیار بعید است که ام باپه در پاری سن ژرمن باقی بماند چرا که در این تیم همه چیز برعلیه او است و حتی جایگاه خود را در بین بازیکنان تیم هم از دست داده است و این موضوع در رای گیری برای بازوبند کاپیتانی کاملا مشهود بود.