چهارشنبه 29 فروردین 1403
×

آرزو دارم امسال آقای گل بشوم!

خبرورزشی: مهاجم شمس آذر با دبل کارش را برای امسال شروع کرد و موفق شد دو بار دروازه مس رفسنجان را باز کند.

آرزو دارم امسال آقای گل بشوم!

برد شمس آذر در رفسنجان با درخشش عیسی مرادی، مهاجم فصل گذشته سپاهان همراه شد. او دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند. مرادی در مورد این برد شیرین به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و نتیجه ای دور از انتظار را کسب کردیم و با این پیروزی سه گله توانستیم اولین سه امتیازمان را به دست بیاوریم و مزد زحماتمان را بگیریم.

او که دو گل زد در این باره ادامه داد: خداراشکر اولین گل‌های این فصلم با دبل کردن بود و از همه بچه ها ممنونم که کمک کردند تا این اتفاق خوب رقم بخورد و از این بابت خوشحالم و امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم. در صحنه گل دوم با پرس خوبی که با کمک بچه ها انجام دادیم یک لحظه دیدم که حامد لک از دروازه اش فاصله گرفته و ضربه ام را زدم که خدا را شکر گل شد.

این بازیکن با اشاره به اهدافش عنوان کرد: امسال هدف های زیادی در لیگ برتری دارم و آرزوی آقای گلی لیگ را هم دارم که امیدوارم با درایت کادر و کمک بچه ها به این عنوان هم دست پیدا کنم و البته امیدوارم در این مسیر هم تیمی ام رحمان جعفری که فصل گذشته در لیگ یک آقای گل شده هم بتواند موفق شود و هردو از مدعیان آقای گلی این فصل باشیم.

مرادی در پایان حرف هایش گفت: روی صحبتم با هواداران است و می‌خواهم به آن‌ها بگویم درست است که در پیش فصل شرایطمان کمی سخت شد اما به نظر من با توجه به سه بازی ابتدایی‌مان در پایان لیگ جز ده تیم بالای جدول خواهیم شد.