چهارشنبه 29 فروردین 1403
×

عروس یک روز بعد از جشن، تقاضای طلاق کرد

شب گوش: یک زن فاش کرد که درست یک روز بعد از ازدواج با همسرش تقاضای طلاق داده است.

این عروس در پستی که ۱۳ ژانویه سال گذشته برای ستون مشاوره «پرودنس عزیز» نشریه اسلیت ارسال کرد، گفت که نمی‌تواند به زندگی‌ با این داماد ادامه دهد چون او در مراسم عروسی‌شان، خط قرمز او را‌ــ اینکه در مراسم کیک به صورتش نمالدــ زیر پا گذاشته است. 

زن توضیح داد: «درست پیش از کریسمس ازدواج کردم و امیدوارم تا پایان ژانویه بتوانم طلاق بگیرم و ازدواجم را باطل کنم.»

او در این پست اعتراف کرد که از ابتدا علاقه‌ای به ازدواج نداشت اما زمانی که نامزد آن‌زمانش در سال ۲۰۲۰ از او خواستگاری کرد، به او بله گفت.

او گفت: «تنها قانون سفت و سخت من این بود که او در مهمانی کیک به صورتم نمالد.»

و ادامه داد: «چون مرد معقولی است و مرا به‌خوبی می‌شناسد، این کار را نکرد. در عوض، پشت سرم را گرفت و سرم را داخل کیک فرو برد.»

او در این ستون ادامه داد که به نظرش داماد پیش‌ از آنکه سر او را توی کیک فرو کند، به این موضوع فکر کرده بود، چون بعد از خراب شدن کیک، کاپ‌کیک‌هایی آماده بودند.

عروس گفت: «من رفتم. روز بعد به او گفتم همه‌چیز تمام شد. پای حرفم ایستاده‌ام.» اما گفت که همه با این تصمیم او موافق نیستند و دوستان و خانواده‌اش او را تشویق کرده‌اند که به همسرش «فرصت دیگری» بدهد و به او گفته‌اند به دلیل اینکه فوبیای مکان‌های بسته (تنگناهراسی) دارد، «بیش از حد واکنش نشان می‌دهد».

او توضیح داد: «بعد از حادثه رانندگی که سال‌ها پیش برایم اتفاق افتاد، به‌شدت از جای تنگ می‌ترسم و از اینکه من را داخل کیک هل داد و آنجا ماندم خیلی وحشت کردم. آنقدر همه با هم متحد شده‌اند و مطمئن‌اند من اشتباه می‌کنم که نمی‌دانم حق با آن‌ها است یا نه.»

او به عنوان سوال آخر با این پرسش از پرودنس که آیا باید تا فوریه به همسرش فرصت بدهد یا نه، پستش را به پایان برد. با این حال، نظر پرودنس با حرف نزدیکان عروس یکی نبود، چون شیرین‌کاری داماد را [به‌منزله] هشدار می‌دانست.

در عوض، زن تشویق شد که به احساساتش توجه کند؛ چون این او است که در آن رابطه قرار دارد.