شنبه 01 اردیبهشت 1403
×

پیش‌بینی کاشف سردار درباره او درست درآمد!

ورزش سه: سردار آزمون که این روزها به واسطه پیوستن به باشگاه رم ایتالیا و شاگردی ژوزه مورینیو بسیار مورد توجه قرار گرفته یکی از بازیکنانی است که توسط اکبر محمدی در تیم ملی نوجوانان ایران کشف و به فوتبال ایران معرفی شد.

محمدی در دوران سرمربیگری تیم نوجوانان استعدادهای متعددی را از نقاط مختلف کشور جذب کرد و حالا هرکدام از آنها جزو ستاره‌های سرشناس فوتبال هستند که سردار و علیرضا جهانبخش نامدارترین آنها هستند. از این رو رابطه این دو لژیونر برجسته فوتبال ایران با محمدی همواره در سالیان گذشته بسیار خوب بوده و آنها به نوعی خود را مدیون این مربی و مدیر مطرح فوتبال می‌دانند.

پیش‌بینی کاشف سردار درباره او درست درآمد!

حالا که سردار آزمون به باشگاه رم ایتالیا پیوسته، بدون تردید یکی از افرادی که از این انتقال بسیار خوشحال است، اکبر محمدی است. البته که کاشف سردار 9 سال پیش در نامه‌ای که خطاب به او نوشته بود، این مسئله را پیش بینی کرده بود!

در روزهای برگزاری جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ و بعد از آنکه سردار آزمون با یک گل زیبا دروازه قطر را در بازی دوم دور گروهی باز کرد و زمینه ساز صعود به دور حذفی شد، محمدی نامه‌ای را خطاب به سردار نوشت و او را با فرانچسکو توتی مقایسه کرد. او ۹ سال قبل در نامه احساسی خود آورده بود: «ﻫﻤﻪ ﺁﻥ ﻟﺤﻈﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺳﻠﻔﯽ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺑﺎ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭﺍﻥ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﺑﻮﺩﯼ، ﻣﻦ ﺭﺍ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ ﺑﺰﺭﮒ ﻣﯽﺍﻧﺪﺍﺧﺘﯽ؛ ﺳﺘﺎﺭﻩﻫﺎﯾﯽ ﻣﺜﻞ ﻓﺮﺍﻧﭽﺴﮑﻮ ﺗﻮﺗﯽ. ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺷﺪﻥ، ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽﻫﺎﯼ ﺍﮐﺘﺴﺎﺑﯽ ﻭ ﻏﺮﯾﺰﯼ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻧﺪ.»

پیش‌بینی کاشف سردار درباره او درست درآمد!

به عبارت بهتر می‌توان اینطور برداشت کرد که پیش بینی 9 سال پیش کاشف سردار درباره آینده او حالا درست درآمده و بی شک اکبر محمدی همانطور که در نامه مذکور نوشته بود، بیشتر به ستاره خط حمله تیم ملی ایران می‌بالد.