جمعه 11 اسفند 1402
×

واکنش جالب ستاره رئال‌مادرید به عدم جذب امباپه

ورزش سه: اورلین شوامنی، ستاره فرانسوی رئال مادرید، در نشست خبری تیم ملی فرانسه مقابل پرسش‌های متعدد خبرنگاران درباره انتقال کیلیان امباپه به رئال واکنش جالبی داشت.

 

واکنش جالب ستاره رئال‌مادرید به عدم جذب امباپه

 کیلیان امباپه امسال هم مثل تابستان گذشته به یکی از پر سر و صداترین ستاره‌های نقل و انتقالات تابستانی تبدیل شد.

او در شروع تابستان به پی‌اس‌جی اعلام کرد که قصد جدایی ندارد و قراردادش را تمدید نمی‌کند. درحالی‌که خیلی‌ها انتظار داشتند امسال شاهد انتقال امباپه به رئال مادرید باشند، او به خواسته‌اش رسید و در پی‌اس‌جی ماندگار شد. اما امباپه تابستان آینده بازیکن آزاد خواهد بود، ولی باید دید آیا رئال در آن زمان خواهان به خدمت گرفتن ستاره فرانسوی خواهد بود یا نه؟

امباپه در حال حاضر در اردوی تیم ملی فرانسه به سر می‌برد. در نشست خبری امروز خروس‌ها  اورلین شوامنی، ستاره رئال، مقابل خبرنگارها قرار گرفت و همان‌طور که انتظار می‌رفت، بیشتر سوال‌ها از او به رابطه رئال و امباپه برمی‌گشت.

شوامنی در پاسخ به این سوال که به نظرش چرا رئال امسال تابستان امباپه را جذب نکرد، گفت: "رئالی شدن امباپه یک احتمال بود. در فوتبال خیلی چیزها ممکن است اتفاق بیفتد. همه تیم‌های دنیا کیلیان امباپه را می‌خواهند. او در حال حاضر بازیکن پی‌اس‌جی است و ما به این احترام می‌گذاریم. بیشتر از این در این باره صحبت نمی‌کنیم چرا که کیلیان بازیکن پی‌اس‌جی است. برایش یک فصل خوب آرزو می‌کنم. ما در رئال از آنچه داریم راضی هستیم".